Jesteś tutaj: HomeNakielskiPowstał Ruch Palikota w Nakle

Powstał Ruch Palikota w Nakle

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki piątek, 18 styczeń 2013 13:52

Wczoraj w restauracji Q10 w Nakle odbyło się spotkanie osób chcących tworzyć struktury Ruchu Palikota w Nakle z posłem Łukaszem Krupą i przewodniczącym bydgoskich struktur Jackiem Kwaśniewskim.

 

Wybrano zarząd nakielskiego klubu, na czele którego stanął Rafał Sel. Jego zastępcą został Paweł Widawski, sekretarzem klubu Paweł Smentek, a skarbnikiem Jarosław Mołczan.

 

Na chwilę obecną Ruch Palikota w Nakle liczy siedmiu członków. Zamierzają oni aktywnie uczestniczyć w życiu gminy oraz powiatu.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Grudzień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
  • Jutro Sejmik Województwa uchwali budżet

    Przed nami budżetowa sesja Sejmiku Województwa – sesje budżetowe należą do najważniejszych, choć w przypadku samorządów wojewódzkich, często radni podejmują decyzje o mniejszej wadze, niż np. w miastach na prawach powiatu. Dlaczego tak jest? - bowiem duża część inwestycji Samorządu Województwa odbywa się poza oficjalnym budżetem, poprzez spółki podległe kapitałowo województwu.

  • Duże ryzyko wystąpienia wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) w naszym województwie

    Istnieje bardzo duże ryzyko wystąpienia ogniska zakażenia ASF w naszym województwie, co wiązać może się z dużymi stratami, bowiem unijne przepisy sanitarne wymagają wybicia całych stad zwierząt hodowlanych. Mięso z regionów, w których stwierdzono ogniska ASF, nie jest natomiast zbyt chętnie kupowane przez producentów żywności.

Wiadomości z regionu

Śledź nas