Jesteś tutaj: HomePolecaneW urodziny odwiedźcie profesora Ciekawskiego

W urodziny odwiedźcie profesora Ciekawskiego

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane wtorek, 29 listopad 2016 16:44

Organizacja imprezy urodzinowej dla młodej pociechy nie musi być wcale wielkim wyzwaniem. Wystarczy skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy. O niezapomniane wrażenia zadbają kreatywni i doświadczeni animatorzy.

Family Park w Bydgoszczy to doskonałe miejsce na zabawę urodzinową z udziałem przyjaciół naszego dziecka. Organizacja urodzin w Bydgoszczy nigdy nie była tak łatwa.

 

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park umożliwi spędzenie tego ważnego dla każdego dziecka poprzez połączenie zabawy z nauką. Dzięki temu wraz ze swoimi młodymi przyjaciółmi nasza pociecha będzie się nie tylko dobrze bawić, ale również może rozwijać swoje pasje. Być może obudzi przy tej okazji zamiłowanie no nauki i zdobywania wiedzy.

 

Ciekawą propozycją może być zatem skorzystanie z sali tematycznej profesora Ciekawskiego. W ramach zabawy korzystać można w niej ze ściany wspinaczkowej, samochodzików, armatek, czy kręgli. Family Park oferuje również szereg innych pokojów tematycznych.

 

Dla solenizanta oraz uczestników jego zabawy urodzinowej przewidziano również poczęstunek.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj