Jesteś tutaj: HomePolecanePrzyszłość to segregacja: Kosze na śmieci Sort & Go Brabantia

Przyszłość to segregacja: Kosze na śmieci Sort & Go Brabantia

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane czwartek, 14 grudzień 2017 12:56

Jak często myślimy o swoich śmieciach? Czy w ogóle mamy ochotę zastanawiać się nad tym, co dzieje się z naszymi odpadami? To oczywiste, że nie. Śmieci same z siebie są nieprzyjemne, więc dlaczego mielibyśmy jeszcze o nich rozmyślać? Takie tematy należy zostawić specjalistom, takim jak pracujący w Brabanti. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom powstały piękne, ergonomiczne i inteligentne kosze na śmieci. Umożliwiają one nie tylko odbiór odpadów, ale także ich segregację oraz transport. Wszystkie te funkcje kryją się pod prostą, ale pojemną nazwą Sort & Go.

Kosze na śmieci Sort & Go od Brabantii

Kosze na śmieci serii Sort & Go marki Brabanti dostępne już w sklepie www.KoszeNaSmieci.pl to występujące w trzech rozmiarach inteligentne urządzenia, które daleko wykraczają poza to, co do tej pory było rozumiane pod pojęciem pojemnika na odpady. Można je zakupić w czterech kolorach – miętowym, białym, szarym i żółtym. Dzięki temu możliwe jest nie tylko dobranie koloru pojemnika do własnego gustu, ale także stworzenie własnego systemu składowania śmieci. Najmniejsze kosze posiadają pojemność sześciu litrów. Będą one najlepszym rozwiązaniem do tego, by gromadzić w nich odpady organiczne, pochodzące z kuchni. Kolejne dwa rozmiary pojemności to 12 i 16 litrów. Będą one idealne do tego, by wyrzucać do nich butelki, puszki oraz wszystko, co tylko przyjdzie nam do głowy. Warto przy tym zaznaczyć, że największe kosze posiadają także odpowiednie, dobrze umocowane i wygodne uchwyty, które pozwalają na spokojne i bezpieczne opróżnienie pojemnika.

 

 

Przyszłość, to segregacja

Warto przy tym przypomnieć, że przepisy Unii Europejskiej przewidują, że do roku 2020 segregacji podlegać będzie co najmniej 50 % domowych odpadów. Oznacza to, że prędzej lub później wszyscy będziemy musieli zadbać o właściwe wyrzucanie naszych śmieci. Segregacja wymaga jednak korzystania z co najmniej kilku koszy, a warto zaznaczyć, że nie każdy mieszka w ogromnym domu, czy może sobie pozwolić na zajmowanie dużej przestrzeni przez pojemniki na odpady. Tym samym warto pamiętać, że obok pojemności koszy bardzo ważna jest ich ergonomia i możliwości ich lokowania w sposób najlepiej wykorzystujący posiadaną przestrzeń.

Oszczędność miejsca

Kosze na śmieci Sort & Go marki Brabanti to gwarancja nie tylko idealnego pojemnika na odpady, ale także pięknych i do tego użytecznych przedmiotów, które będą idealnie wykorzystywały oddaną im przestrzeń. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zaczepów oraz właściwego wzornictwa kosze Sort & Go pozwalają na spinanie ich w systemy lub ustawianie w dowolnie wybranych miejscach. Będą one idealnie pasowały zarówno w rogu pomieszczenia, jak i przyczepione do płaskiej ściany.

Zabuduj, ukryj, korzystaj

Nie jest żadną tajemnicą, że kosze na śmieci Sort & Go należą do grona wyjątkowo pięknych przedmiotów. Mimo wszystko nic nie stoi na przeszkodzie temu, by umieścić je w szafce, czy innej formie zabudowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, w tym odpowiednich ramek oraz uchwytów kosze Sort & Go pozwalają używanie ich w każdego rodzaju szafce, niezależnie od kierunku w jakim otwierają się drzwi. Warto przy tym zaznaczyć, że dzięki samo wspomagającej się ramie montującej, kosz schowany za drzwiczkami szafki nie stanowi obciążenia dla zawiasów. Dodatkowo w celu zapewnienia spokojnego użytkowania koszy Sort & Go zostały one objęte gwarancją, która trwa przez 10 lat.

Co dwa kosze to nie jeden

Od przybytku głowa nie boli. Dodatkowo warto pamiętać, że całość to często więcej niż suma poszczególnych części. Nie inaczej jest w przypadku koszy Sort & Go. W tym celu warto skorzystać z opcji, jaką daje firma Brabantia, czyli zakupić torbę PerfectFit. Jest to wykonana przez szewca, silna i ręcznie wykończona torba, która idealnie pasuje do wszystkich rozmiarów koszy marki Sort & Go. Dzięki takiemu połączeniu wyrzucanie śmieci, ich segregacja, a następnie wynoszenie do kontenera będzie nie tylko łatwe, ale przede wszystkim proste i zwyczajnie przyjemne. Dlatego nie warto myśleć o odpadach, tylko skorzystać z tego, co zostały już wymyślone.

Komentarze

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj