Jesteś tutaj: HomePolecaneW poszukiwaniu hiszpańskiej przygody i długiej sjesty – uroki wypoczynku w Hiszpanii!

W poszukiwaniu hiszpańskiej przygody i długiej sjesty – uroki wypoczynku w Hiszpanii!

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane czwartek, 15 luty 2018 20:37

Słoneczna Hiszpania - wymarzone miejsce na spędzenie urlopu, czy wakacyjnego wypadu. To kraj przywodzący na myśl hiszpański temperament, flamenco, gorące popołudnia. Klimat, uwarunkowany położeniem geograficznym, historia tego kraju, tradycje i doskonała kuchnia przekonają każdego do skorzystania choćby raz z uroków Półwyspu Iberyjskiego. Potwierdzeniem najwyższego standardu usług turystycznych oraz atrakcyjności regionu jest nagroda Światowego Forum Ekonomicznego. W 2017 roku Hiszpania została uznana za najlepszą na świecie destynację turystyczną!

 

 

Uroda wybrzeża, czy małe miasteczko

Costa Brava, czy Costa Dorada to nazwy mówiące same za siebie. Kurorty wczasowe znajdujące się w tych lokalizacjach, należą do najbardziej popularnych i przez to najchętniej odwiedzanych miejsc wypoczynkowych. Nie każdy jednak poszukuje gęstego tłumu pięknie opalonych ciał i dużej ilości atrakcji. Wręcz przeciwnie szukając odpoczynku, czasami uciekamy przed turystycznymi atrakcjami i wybieramy miejsca mniej oblegane. Decydując się na wakacje z dala od najbardziej uczęszczanych turystycznie miejsc, interesującymi okazać się mogą mniejsze miasteczka i oddalone od głównych szlaków okolice.

 

Hiszpańskie propozycje

Begur senne miasteczko położone na uboczu, co pozwoliło mu uchronić się przed masową turystyką i zatrzymać czas. Wszystko to za sprawą specyficznej kolonialnej zabudowy miasta oraz średniowiecznemu zamkowi jeszcze z czasów przełomu XVI i XVII w. Przechadzając się wąskimi uliczkami miasta, udziela nam się magiczna i nastrojowa atmosfera tego miejsca.

 

Pobyt w Begur służy wyciszeniu, ale ilość restauracji, tawern i kawiarenek nie pozwoli zapomnieć o głodzie. Innym specyficznym miasteczkiem jest La Bisbal d’Emporda, którego znakiem rozpoznawczym są wyroby ceramiczne. Niewątpliwie jednym z największych wabików turystycznych tego miasta jest zamek biskupów z Girony, pochodzący z XI-XII wieku. Poza historycznymi ciekawostkami zwiedzających przyciąga co roku festiwal sztuki cyrkowej, który skupia głównie artystów-amatorów. Jednakże kunsztowne wykonanie i sposób prezentacji widowiska powoduje, że niczym nie ustępuje ono pokazom przeprowadzanym przez profesjonalnych cyrkowców.

 

Nie tylko na mapie – praktyczna organizacja wyjazdu

Wypoczynek w Hiszpanii  bez wątpienia jeden z najbardziej celnych pomysłów na spędzenie wakacji, urlopu, czy też po prostu podróży marzeń. Jak zabrać się do przygotowań i organizacji takiego wypadu? W dobie internetu jest to niezwykle łatwe. Nowo powstały, nowoczesny touroperator, zlokalizowany bezpośrednio w Hiszpanii, umożliwia wybór najlepszych obiektów noclegowych w bardzo korzystnych cenach.Direct Spain Tour posiada zaawansowaną technologicznie stronę, która pozwala w łatwy i bezpieczny sposób dokonać rezerwacji https://directspaintour.com/pl/.

 

Zatrudniają specjalistów wielu gałęzi usługowych, przedstawicieli różnych sektorów jak: administracja, handel, czy turystyka, co przekłada się bezpośrednio na jakość świadczonych usług i zapewnia doskonałe rozeznanie w destynacji hiszpańskiej. Współpracując tylko z zaufanymi, spełniającymi najwyższe standardy hotelami, międzynarodowy zespół zadba również o komfort i bezproblemową obsługę w języku polskim. Pozostanie tylko najtrudniejsza decyzja, które miasteczko odwiedzić i gdzie się zatrzymać. A może jednak Costa Brava?

 

 

Dane kontaktowe:

E-mail: info@directspaintour.com

Adres: C/Ebanistas, 2. 2ª planta. Alcorcón. 28923. Madrid.

Tel. (+48) 223 003 810

 

Komentarze

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj