Jesteś tutaj: HomePolecaneJak spędzić walentynki – poradnik dla rodziców

Jak spędzić walentynki – poradnik dla rodziców

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane sobota, 17 luty 2018 16:05

Niestety nie wszyscy rodzice mają gdzie zostawić dzieci podczas walentynek, przez co randka walentynkowa nie wchodzi w grę. Sprawdź jak spędzić walentynki w rodzinnym gronie.

Choć dzień świętego Walentego to czas zakochanych, to jednak nie każdy może sobie pozwolić na upojne chwile we dwoje. Do tej grupy zazwyczaj należą rodzice, którzy ze względu na dzieci, nie zaznają prywatności nawet w walentynki. Jednak jak się okazuje, święto zakochanych spędzone z dziećmi może być idealnym momentem za zacieśnienie rodzinnych więzi.

 

Jak spędzić walentynki z dziećmi?

Wieczorne gry planszowe

Dzień Świętego Walentego może okazać się idealnym momentem na wyciszenie i odskocznię od przytłaczających obowiązków dnia codziennego. Jeśli w ten wyjątkowy dzień każdy z członków rodziny oderwie się od szklanych ekranów, to wspólne gry planszowe z pewnością będą sprzyjały dobrej zabawie i umacnianiu więzów rodzinnych.

Familijny seans filmowy

Nie wszyscy muszą mieć ochotę na wyjścia z domu lub na wysiłek umysłowy związany z grami planszowymi. Dlatego kolejnym pomysłem na walentynki w rodzinnym gronie jest familijny seans filmowy. Choć leniwy wieczór spędzony na kanapie w salonie początkowo wydaje się bezowocny, to jednak warto pamiętać, że wspólny odpoczynek nie tylko pozytywnie wpływa na relacje międzyludzkie, ale także pozwala na niczym niezakłóconą regenerację organizmu.

Walentynkowy spacer rodzinny

Spacer w rodzinnym gronie jako najlepszy pomysł na walentynki to również wspaniały pomysł. Dzień Świętego Walentego przypada w wyjątkowy czas, w którym wiosenne słońce delikatnie daje o sobie znać, co niejednokrotnie skutkuje niezwykle malowniczym krajobrazem. Rześkie powietrze, sprzyjająca pogoda i dobre humory to wspaniały przepis na walentynki spędzone z dziećmi.

Rodzinny wyjazd na walentynki

Domatorzy z pewnością spędzą walentynki w domu, zaś osoby aktywne bez problemu wybiorą się na walentynkowy spacer w rodzinnym gronie. A co z osobami, które stawiają na maksymalny relaks w wyjątkowym miejscu? W tym przypadku doskonale sprawdzi się hotel w górach z basenem! Zdawałoby się, że najlepsze hotele na południu polski są idealne na wakacje w górach z dziećmi, jednakże jak się okazuje wakacje w górach z dziećmi bez problemu mogą poczekać na odpowiedni czas. Dzięki czemu hotel w górach z basenem może sprawdzić się jako idealne miejsce na walentynki zarówno dla par, jak i dla rodzin z dziećmi.

Już nikogo nie dziwi, że malownicze góry, górskie klimaty i wysokiej jakości hotele są każdego roku wybierane nie tylko jako miejsce na ferie i wakacje w górach z dziećmi, lecz cieszą się niesłabnącą popularnością także jako fantastyczne miejsce na święta Bożego Narodzenia, na Walentynki oraz na rocznice ślubu!

Podwójna randka w towarzystwie dzieci

14 lutego rodzice z dziećmi mogą spotkać się wspólnie po to, aby rodzice mogli spędzić fantastyczny wieczór w gronie przyjaciół. Dzieci zaś w tym czasie mogą się ze sobą bawić. Tak spędzony czas spędzi się zwłaszcza wśród rodziców, którzy poza kilkuletnimi pociechami mają w domu także malutkie dzieci, lub też z pewnych powodów muszą spędzić walentynki w domu.

  

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021