Jesteś tutaj: HomePolecanePrezent dla mężczyzny! Będzie zachwycony

Prezent dla mężczyzny! Będzie zachwycony

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane poniedziałek, 14 styczeń 2019 17:21

Kupowanie prezentów nie należy do łatwych czynności, szczególnie jeśli mamy obdarować mężczyznę. Skarpetki, sweter, perfumy to standard, po który kobiety sięgają najczęściej, niestety niekoniecznie należy on do wyborów najlepszych i jednocześnie trafionych. Niezaprzeczalnie, zamierzając kupić podarunek dla mężczyzny, zwłaszcza jeśli jest on „kimś” ważnym dla nas, warto postawić na elegancję, zaskoczenie i niebanalność. Co zatem kupić? Podpowiadamy poniżej.

Citizen Eco drive

Zegarek należy do prezentów nie tylko luksusowych, ale i uniwersalnych. Z pewnością okaże się on strzałem w dziesiątkę, z którego każdy mężczyzna będzie zadowolony. Decydując się właśnie na taki podarunek, warto wybrać coś spośród ogromnej ilości dostępnych na rynku modeli. Na pewno godną polecenia jest wysokiej jakości seria zegarków Citizen Eco drive, idealna dla mężczyzny w każdym wieku i różnej profesji. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że seria tych męskich zegarków to również gwarancja odporności na wszelkie zniszczenia. A więc zegarek? Dlaczego nie! Takim podarunkiem, każdy mężczyzna będzie zachwycony. Zegarek męski Eco driver sprawi, że twój ukochany będzie cię nosił na rękach.

 

Dobry trunek nikomu nie zaszkodzi

Są mężczyźni, którzy należą do koneserów dobrych alkoholi. W takim przypadku idealnym prezentem może okazać się wyborne, kilkuletnie whiskey lub np. koniak. Oczywiście będzie to nie lada wydatek, ale czegóż nie robi się dla tej wyjątkowej osoby, zwłaszcza jeśli prezent kupujemy na szczególną okazję. Jeśli whiskey to najlepiej szkocka, natomiast stawiając na koniak, warto sięgnąć po francuski.

 

Zaskocz go!

Zastanawiając się nad prezentem dla ukochanego, czasami dobrze jeśli postawimy na zaskoczenie. To nietrudno będzie osiągnąć. Wystarczy tylko poszperać w Internecie, który jest kopalnią atrakcyjnych i niebanalnych pomysłów. Może warto też pomyśleć o czym mężczyzna marzy od jakiegoś czasu, albo po prostu go podpytać. Skok ze spadochronem lub na bungee, przejażdżka sportowym autem, a może wspólny wyjazd do SPA? Cokolwiek wybierzemy na pewno nie zawiedzie jego oczekiwań. Przy wyborze prezentu, dobrze wziąć też pod uwagę to, czym interesuje się obdarowywany przez nas mężczyzna.

Komentarze

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy