Jesteś tutaj: HomePolecaneJakie samochody oferują wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Bydgoszczy?

Jakie samochody oferują wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Bydgoszczy?

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane środa, 29 styczeń 2020 11:15

Poza podstawową funkcją transportu, którą każdy dostępny na rynku pojazd spełnia, poszczególne modele różnią się nieskończonym szeregiem detali i szczegółów wpływających na komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Prawda jest taka, że samochód samochodowi nierówny. Jakie zatem auto wypożyczyć? Jakie okoliczności i zmienne czynniki determinują cenę wynajmu?

 

 

Najpopularniejsze marki i modele pojazdów

Największym powodzeniem klientów cieszą się pięcioosobowe samochody z segmentu A. Małe auta miejskie cechują się niskim poziomem spalania paliwa, manualnymi skrzyniami biegów, systemem ABS, klimatyzacją, centralnym zamkiem oraz wspomaganiem kierownicy. Ich niewątpliwą zaletą jest niska cena wynajmu (od 79 zł do 95 zł/dobę) oraz komfort podróży na wystarczająco wysokim poziomie. Do najpopularniejszych modeli w tym segmencie należą Fiat Panda, Hyundai i10 czy Mitsubishi Spacestar.

 

Segment B to samochody większe, dzięki czemu zapewniające lepszy komfort podróżowania oraz rozleglejszą przestrzeń bagażową. Zazwyczaj posiadają też większą ilość poduszek powietrznych niż pojazdy dostępne w segmencie ekonomicznym. Dla porównania Ford Fiesta z segmentu B posiada dwanaście poduszek, natomiast Fiat Panda z segmentu A jedynie cztery. Oprócz wspomnianego wyżej Forda Fiesty, do segmentu B należą modele takie jak Skoda Fabia czy Hyundai i20. Cena wynajmu tego typu aut to waha się od 89 zł do 99 zł za dobę.

 

Pojazdy luksusowe

Wyższe segmenty klasowe samochodów, takie jak D Premium oferują wynajem produktów najbardziej luksusowych marek. Większy silnik i komfort podróżowania na najlepszym poziomie zapewnią użytkownikowi niezapomniane wrażenia z jazdy. Pojemniejszy niż w pojazdach niższych segmentów bagażnik to również niezaprzeczalny atut samochodów takich jak Volvo XC0 czy BMW520D. Cena pojazdów z tego segmentu oscyluje w granicach od 279 zł do 319 zł za dobę. Wyjątkową propozycją jednej z wypożyczalni jest auto z segmentu Sport. Jazda Mercedesem A45 AMG wyposażonym w potężny silnik benzynowy z automatyczną skrzynią biegów to marzenie każdego prawdziwego fana motoryzacji. Ta niewątpliwa przyjemność kosztuje od 599 zł za dobę. Jedną z firm oferujących wynajem sportowego Mercedesa A45AMG jest Carfree, Z pełną ofertą oraz warunkami wynajmu zapoznać się można na stronie carfree.pl.

 

Jakie czynniki determinują cenę wynajmu?

Zasady działania wypożyczalni samochodowych są właściwie identyczne na całym świecie. Jak funkcjonują wypożyczalnie samochodów w Bydgoszczy? Dokładnie tak samo, jak w Paryżu czy Berlinie. Wysokość ceny wynajmu samochodu determinuje wiele zmiennych czynników. Aktualne promocje, dostępność danego modelu samochodu, sezon. Zazwyczaj wynajem kosztuje więcej w sezonie wakacyjnym niż w okresie zimowym. Związane jest to z rosnącym w okresie letnim popytem na tego typu usługi. Najczęściej dłuższy okres wynajmu zapewnia klientowi statystycznie niższą cenę za dobę. Warto o tym pamiętać, podejmując decyzję.

 

Dostępność wielu modeli samochodów należących do różnych segmentów oraz przejrzyste zasady wynajmu sprawiają, że korzystanie z usług wypożyczalni jest obecnie prostsze niż kiedykolwiek.

Komentarze

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- skumulowana liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 72.

 

Stan na dzień 01.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 84

- liczba osób hospitalizowanych – 74

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 9375

- liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 1398

- liczba pobranych próbek - 2301

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwracam się do Pana Ministra z zapytaniem jaka istnieje możliwość pilnej poprawy jakości wyposażenia w środki ochrony indywidualnej wszystkich zespołów ratownictwa medycznego obsługujących bydgoskie szpitale, poprzez pilną dostawę profesjonalnych maseczek antywirusowych typu FFP3 lub FFP2


Otrzymałem dzisiaj bardzo niepokojącą informację, że bydgoscy, i nie tylko bydgoscy, ratownicy medyczni (problem ten dotyczy także ratowników obsługujących szpitale w innych miejscowościach Regionu), w czasie wyjazdów do osób chorych i przewożenia pacjentów do szpitali są wyposażeni wyłącznie w zwykłe maseczki chirurgiczne, które absolutnie nie chronią ratowników  przed zarażeniem koronawirusem!

http://tygodnikbydgoski.pl/rozmowy/jak-koronawirus-wplywa-na-rynek-wydawniczy-w-polsce-rozmowa