Jesteś tutaj: HomePolecaneSzkoła Anity Żytowicz

Szkoła Anity Żytowicz

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Polecane środa, 03 wrzesień 2014 23:08

Naucz się skutecznej komunikacji z otoczeniem w języku obcym. Szkoła prowadzona przez Anitę Żytowicz w Osielsku to skuteczne lekcje, na których najważniejszą osobą jest Słuchacz.

 

Szkoła oferuje szeroki katalog oferowanych języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, a także polski dla obcokrajowców. Nauka odbywa się w oparciu o sprawdzone i innowacyjne metody nauczania, które zostały zawarte w autorskim programie przygotowanym przez Anitę Żytowicz, która może się poszczycić 18-letnim doświadczeniem.

 

Zajęcia są dostosowane proporcjonalnie do wieku uczących się – począwszy od 3-laktów na wymagających dorosłych skończywszy. Szkoła zajmuje się także przygotowywanie swoich słuchaczy do egzaminów krajowych MEN oraz międzynarodowych m.in. PET, KET, FCE, CAE, BFC oraz TOFEL.

 

Zajęcia prowadzone są w małych grupkach i przyjaznej atmosferze. Sale lekcyjne wyposażone się w podnoszące poziom zajęć tablice interaktywne, które umożliwiają zastosowanie wiele innowacyjnych metod nauczania. Szkoła Anity Żytowicz umożliwia także odbycie szkolenia na tłumacza przysięgłego.

 

Dla całych rodzin i stałych kursantów gwarantowane są zniżki.

Komentarze

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj