Jesteś tutaj: HomePolecanePrzyjęcia urodzinowe w nowej scenerii

Przyjęcia urodzinowe w nowej scenerii

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane poniedziałek, 08 sierpień 2016 14:27

Przyjęcie urodzinowe jest dla dziecka niezwykle ważnym przeżyciem, stąd też jego przygotowania wymaga niezwykłej staranności, a to wymagać może od rodziców szczególnego wysiłku. Z pomocą przychodzi jednak Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park przy ulicy Fordońskiej 246 w Bydgoszczy.

 

Na potrzeby organizacji urodzin dla dzieci w Bydgoszczy dostępnych jest osiem różnych pokojów tematycznych. Ostatnio odświeżony został pokój morski, w którym około 30 dzieci weźmie udział w pirackiej wyprawie po skarb.

 

O to, aby urodziny w Bydgoszczy były niezapomniane zadba przeszkolony animator, którego opieka nad uczestnikami zabawy wliczona jest w cenę organizacji przyjęcia. Nie zabraknie również poczęstunku.

 

Dla dzieci lubiących sport Family Park oferuje przyjęcie urodzinowe w pokoju sportowym. Wówczas elementem przewodnik zabawy urodzinowej będzie współzawodnictwo sportowe w licznych konkurencjach. Szczególnie ciekawa może wydać się z kolei zabawa w Sherlocka Holmsa w pokoju małego detektywa, w którym dzieci będą pod opieką animatora rozwiązywać zagadkę kryminalną. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma legitymację Detektywistyczną.

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj