Jesteś tutaj: HomeRegionSprawca potrącenia rowerzystki najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie

Sprawca potrącenia rowerzystki najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 02 listopad 2017 17:38

W poniedziałek w Makowiskach doszło do groźnego wypadku, 51-latek kierujący samochodem ciężarowym potrącił rok starszą od siebie rowerzystkę. Mężczyzna jakby nigdy nic postanowił kontynuować podróż, oddalając się od miejsca wypadku, przy tym nie udzielając pomocy poszkodowanej. Z tego powodu odpowiadać będzie jak sprawca przestępstwa.

Jak wynika z relacji świadków, do zdarzenia doszło w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania. Kobieta po wypadku została przewieziona do szpitala.

 

Policjanci po kilku godzinach pracy byli wstanie ustalić sprawcę wypadku, który następnie został zatrzymany. Prokurator zawnioskował o dwumiesięczny areszt, do czego przychylił się sąd. W momencie zatrzymania przez policję, mężczyźnie odebrano również prawo jazdy.

 

Mężczyźnie grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy