Jesteś tutaj: HomeRegionMarszałek ogłasza przetarg na organizację wycieczek rowerowych

Marszałek ogłasza przetarg na organizację wycieczek rowerowych

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne sobota, 18 sierpień 2018 19:34

Zorganizowane rajdy rowerowe czy spływy kajakowe odbywają się w naszym województwie dość regularnie i zazwyczaj ich organizacja odbywa się bez problemu oraz większej filozofii. Urząd Marszałkowski w Toruniu widocznie ma wątpliwości co do jakości takiej oddolnej pracy, bowiem planuje zorganizować na przełomie września i października kilka rajdów rowerowych,, wynająć do tego profesjonalną firmę i zapłacić jej z naszych podatków.

Rajdy z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędą się w pięciu miastach: Włocławku, Inowrocławiu, Grudziądzu, Bydgoszczy i Toruniu (kolejność według harmonogramów rajdów). Mają promować one miejsca pamięci narodowej.

 

Na chwilę obecną nie wiemy jakie będą koszty takiego przedsięwzięcia, bowiem do 27 sierpnia można składać oferty. Jednym z warunków jaki muszą spełnić potencjalni oferenci jest doświadczenie przy organizacji imprez o wartości powyżej 40 tys. zł. Z tego możemy wnioskować, że przewiduje się przeznaczyć na to zamówienie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

Nie można wykluczyć, że przetarg wygra jakaś agencja marketingowa, a ta branża będzie przecież tworzyć politykom kampanie wyborcze. Stąd też może pojawić się również kontrowersja tej natury.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)