Jesteś tutaj: HomeRegionKujawsko-Pomorscy rolnicy niezadowoleni z sytuacji gospodarczej

Kujawsko-Pomorscy rolnicy niezadowoleni z sytuacji gospodarczej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 17 grudzień 2018 07:47
Kujawsko-Pomorscy rolnicy niezadowoleni z sytuacji gospodarczej Fot: Archiwum

W ubiegłym tygodniu w Polsce miały miejsce protesty rolnicze, które polegały na blokowaniu kilku głównych arterii drogowych. Rolnicy twierdzą, że producenci trzody chlewnej i drobiu w obecnej sytuacji gospodarczej nie są wstanie się utrzymać na rynku. Rządowi udało się przekonać rolników do chwilowego zawieszenie protestu.

 

Działania protestacyjne zawieszone zostaną na dwa tygodnie, później rolnicy nie wykluczają zaostrzenia form protestu. Głos w sprawie zabrała Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza – Wyrażamy pełne, nasze poparcie dla ekonomicznych postulatów zgłaszanych przez strajkujących rolników wywołanych skrajnie niskimi cenami żywca wieprzowego, oraz brakiem skutecznych działań rządu w walce z afrykańskim pomorem świń – czytamy w stanowisku z 12 grudnia – Niestety, poza pisemnymi deklaracjami ze strony rządzących, nasze wnioski i postulaty pozostawały niezauważane.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy