Jesteś tutaj: HomeRegionW środę egzaminy. Premier proponuje okrągły stół

W środę egzaminy. Premier proponuje okrągły stół

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne wtorek, 09 kwiecień 2019 22:36

W środę 10 kwietnia rozpoczną się egzaminy gimnazjalne, ale jak wiemy od poniedziałku trwa strajk pracowników oświaty, przez co gimnazjaliści i ich rodzice siedzą trochę jak na minie, bowiem nawet jeszcze w tej chwili są miejsca w regionie, gdzie nie ma pewności czy jutro egzamin się odbędzie.

Urząd Miasta Bydgoszczy poinformował, że na terenie Bydgoszczy, w szkołach prowadzonych przez miasto egzamin się w środę odbędzie. Wcześniej informowaliśmy o sytuacji w Białych Błotach. Jak będzie w innych miejscach regionu? Dużo dowiemy się jutro.

 

Dzisiaj o zawieszenie protestu na czas egzaminów gimnazjalnych zaapelował premier Mateusz Morawiecki – Problemy w oświacie wymagają podejścia systemowego, chciałem zaproponować środowiskom oświatowym – związkowcom i nauczycielom – okrągły stół – zaapelował premier.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy