Jesteś tutaj: HomeRegionRadny oburza się na mieszkańców wschodu kraju

Radny oburza się na mieszkańców wschodu kraju

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 30 maj 2019 17:13

Wyborom zawsze towarzyszą emocje, natomiast po ustaleniu ich wyników jedni mają powody do radości, niektórzy bywają bardzo niezadowoleni. Takie są już uroki demokracji. Gorzej jednak, gdy te emocje są zbyt silne.

 

Nie jest tajemnicą, że Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do Parlamentu Europejskiego głównie dzięki głosom ze wschodu kraju. W zachodnich województwach, w tym w kujawsko-pomorskim lepiej wypadała Koalicja Europejska.

 

Radny wojewódzki Jarosław Katulski na Facebooku zachęcił do bojkotowania usług turystycznych w Małopolsce i Bieszczadach.

 

 

Można odnieść wrażenie, że jest to wpis na granicy dobrego smaku oraz nawet pogardy. Katulski do Sejmiku Województwa został wybrany z powiatów: bydgoskiego, sępoleńskiego, świeckiego i tucholskiego. Również w większości powiatów z jego okręgu triumfował PiS. Koalicja Europejska wygrała wybory w skali województwa dzięki głosom z dużych miast.

 

W poprzedniej kadencji radny Jarosław Katulski pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa. Jeszcze wcześniej był posłem na Sejm RP.

 

Warte obejrzenia

26 stycznia 1920 - powrót Koronowa do Polski

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.