Jesteś tutaj: HomeRegionPoseł Latos przewodniczącym Komisji Zdrowia

Poseł Latos przewodniczącym Komisji Zdrowia

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne środa, 08 maj 2013 15:50
źródło; LatosTV

W związku z uzyskaniem przez przewodniczącego Komisji Zdrowia Bolesława Piechy mandatu senatora, wygasł jego mandat poselski. Automatycznie przestał on pełnić także  funkcję przewodniczącego w tej komisji. Na dzisiejszym posiedzeniu wybrano nowego przewodniczącego – posła Tomasza Latosa z okręgu bydgoskiego.

 

Kandydatura posła Latosa, który do tej pory pełnił funkcję wiceprzewodniczącego, była jedyną zgłoszoną. W głosowaniu cała komisja jednogłośnie udzieliła mu poparcia.

 

Dziękuje za zaufanie jakie państwo mi udzieliliście, będę się starał ich nie zawieść. Mam nadzieje, że będziemy pracować w zgodzie, a przed naszą komisją stoją wielkie oczekiwania podziękował za wsparcie poseł Tomasz Latos.

 

W prezydium Komisji Zdrowia zasiada także związany z naszym regionem poseł Jarosław Katulski. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)