Jesteś tutaj: HomeRegionLewica jako trzecia rejestruje kandydatów

Lewica jako trzecia rejestruje kandydatów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 31 sierpień 2019 15:11
Lewica jako trzecia rejestruje kandydatów Fot: Lewica Bydgoszcz

W sobotę rano, w obecności szefa sztabu krajowego Lewicy Roberta Biedronia, komitet zarejestrował 24 kandydatów do Sejmu RP w okręgu bydgoskim. Lewica jest trzecim komitetem, który zarejestrował kandydatów, po Prawie i Sprawiedliwości oraz Konfederacji.

Lista kandydatów Lewicy do Sejmu:

1. KRZYSZTOF GAWKOWSKI WIOSNA 

2. JAN SZOPIŃSKI SLD

3. MICHAŁ WYSOCKI RAZEM

4. IZABELA ANNA NOWAK WIOSNA

5. ANNA LUDWISIAK-KAWECKA SLD

6. MAREK JELENIEWSKI SLD

7. DANUTA KOŃCZAK SLD

8. DAMIAN SKAŁECKI WIOSNA

9. KAROLINA KOZŁOWSKA RAZEM

10. MAGDALENA KNIOŁA WIOSNA

11. ELŻBIETA BUDZIŃSKA SLD

12. SŁAWOMIR GINTER WIOSNA

13. ALEKSANDRA SMOLAGA RAZEM

14. WIESŁAW MENARD SLD

15. KATARZYNA OSUCH WIOSNA

16. KRZYSZTOF HEJNOWSKI PPS

17. TERESA WARSICKA RAZEM

18. MATEUSZ FRĘŚ WIOSNA 

19. JOANNA PIASKOWSKA WIOSNA

20. PIOTR JAROSZ SLD

21. ARTUR GRUPA WIOSNA

22. SEBASTIAN SKAJA SLD

23. MICHAŁ PISAREK WIOSNA

24. TOMASZ KRZESIŃSKI SLD

 

Kandydaci Konfederacji do Sejmu:

1.Marcin Sypniewski

2.Filip Strzemkowski

3.Radosław Ginther

4.Luiza Kubacka

5.Krystyna Jarocka

6.Mateusz Stachowiak

7.Łukasz Jawornik

8.Grzegorz Kluczyński

9.Natalia Popławska

10.Joannna Geisler-Grygrowicz

11.Marcin Pilarski

12.Maciej Borkowski

13.Marek Stankiewicz

14.Dominik Kalinowski

15.Krzysztof Pastuszka

16.Marek Lewandowski

17.Maja Kurlandt-Oświecińska

18.Agnieszka Bocian

19.Magdalena Ćwiklińska

20.Klaudia Kalinowska

21.Sławomir Liss

22.Małgorzata Łusiak

23.Dariusz Gnyszek

24.Cyprian Sajna


Kandydaci PiS:

1. Tomasz Latos

2. Łukasz Schreiber

3. Piotr Król

4. Bartosz Kownacki

5. Ewa Kozanecka

6. Marek Witkowski

7.Marcin Wroński

8. Ireneusz Stachowiak

9. Jerzy Kowalik

10. Michał Krzemkowski

11. Grażyna Szabelska

12. Anna Falkowska

13. Tomasz Szamocki

14. Jolanta Kołodziej

15. Elżbieta Gogola

16. Krzysztof Napieralski

17. Stanisława Kufel

18. Kamila Jabłońska

19. Antoni Lewandowski

20. Paulina Wenderlich

21. Danuta Pilarska

22. Żaneta Śrubkowska

23. Maria Warda

24. Dariusz Ciesielczyk

Komentarze

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Śledź nas