Jesteś tutaj: HomeRegionOd maja z zachowaniem pewnych zasad będziemy mogli zagrać w piłkę

Od maja z zachowaniem pewnych zasad będziemy mogli zagrać w piłkę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 25 kwiecień 2020 12:31

W sobotę premier Mateusz Morawiecki zapowiedział zniesienie części obostrzeń, tym razem dotyczących bezpośrednio aktywności ruchowej.

Od 4 maja będzie można korzystać z obiektów sportowych otwartych, czyli wszelkiego rodzaju boisk i stadionów pod gołym niebem. Warunkiem będzie jednak uczestnictwo w takiej aktywności póki co maksymalnie 6 osób. W kolejnym etapie premier zapowiedział otwarcie również hal sportowych, ale na dzisiaj nie ma konkretnych planów kiedy to nastąpi.

 

Możliwe będzie również uprawianie sportów wodnych, ale warunkiem będzie obecność dwóch osób w jednej łodzi.

 

Premier zapowiedział również, że w uzgodnieniu ze związkami sportowymi 29 maja powrócą rozgrywki Ekstraklasy piłkarskiej, ale mecze będą musiały być rozgrywane bez udziału publiczności. W czerwcu ruszy również Ekstraliga żużlowa.

 

Na razie PZPN nie podjął decyzji co do niższych lig od III w dół. Decyzje w tej materii mają zapaść w maju.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy