Jesteś tutaj: HomeRegionOd soboty bez maseczek

Od soboty bez maseczek

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne środa, 27 maj 2020 11:23

W przypadku, jeżeli będziemy zachowywać dystans w odległości 2 metrów od siebie, nie będziemy musieli nosić maseczek. Zniesienie tej restrykcji zapowiedział dzisiaj premier Mateusz Morawiecki. Nowe regulacje wejdą już od soboty 30 maja.

 

W przypadku, gdy będziemy blisko drugiej osoby, to maseczki nadal będą obowiązkowe. Od soboty zniesione zostaną również limity liczby osób w świątynia, w miejscach handlu. Zniesiony zostanie także zakaz organizowania zgromadzeń, pod warunkiem, że nie weźmie w nich udział więcej niż 150 osób.

 

W przyszłym tygodniu (od 6 czerwca) planuje się też otwarcie kin, teatrów, basenów i innych miejsc rozrywkowych, za wyjątkiem dyskotek. Będą mogły odbywać się też wesela do 150 osób.

 

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy