Jesteś tutaj: HomeRegionUrząd Marszałkowski przywraca obostrzenia i wprowadza masowe testy na COVID-19

Urząd Marszałkowski przywraca obostrzenia i wprowadza masowe testy na COVID-19

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 22 czerwiec 2020 20:34

W sobotę wieczorem potwierdzono zachorowanie na COVID-19 u drugiego z pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. O tym fakcie poinformował na dzisiejszej sesji marszałek Piotr Całbecki, informując o przywróceniu restrykcji w funkcjonowaniu urzędu.

 

- Wykryto w naszym urzędzie koronawirusa, dwie osoby mają wynik dodatni. Testy przeprowadzono w ubiegłym tygodniu w piątek. W sobotę wieczorem mieliśmy potwierdzenie drugiego przypadku, w związku z tym wprowadziłem już od dzisiaj nowe zasady, właściwie przywróciliśmy zasady obowiązujące na początku pandemii, aby 1/3 pracowników była w urzędzie była w pracy na miejscu, a pozostali w trybie zdalnej pracy – poinformował marszałek województwa Piotr Całbecki - Od dzisiaj są też zarządzone wymazy wszystkich pracowników.

 

Zakłada się, że wszyscy pracownicy zostaną przebadani do piątku.

 

Dzisiejsza sesja odbywała się w trybie zdalnym, czyli większość przebywała poza urzędem, łącząc się przy udziale środków komunikacji internetowej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy