Jesteś tutaj: HomeRegionPoseł Lenz liczy, że Zarząd Dorzecza Wisły będzie w Bydgoszczy

Poseł Lenz liczy, że Zarząd Dorzecza Wisły będzie w Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 28 październik 2013 22:33

Wybrany na kolejną kadencję szef wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej, poseł Tomasz Lenz informuje nas, że rozmawiał z sekretarzem stanu w Ministerstwie Środowiska o usytuowaniu Zarządu Dorzecza Wisły w Bydgoszczy.

 

Parlamentarzysta w rozmowie z nami wyjaśnia, że w przyszłym roku oczekuje się rozpoczęcia budowy drogi ekspresowej S-5 w województwie kujawsko-pomorskim – Minister Nowak zadeklarował, że ona będzie budowana od przyszłego roku, wiec pozostaje właściwie tylko kwestia dopilnowania wszystkiego – powiedział nam poseł Tomasz Lenz.

 

Co do dorzecza, to rozmawiałem osobiście z ministrem Stanisławem Gawłowskim. Prowadzimy rozmowy, bo wiem, że miasto przeznaczyło budynki na ten cel. Mam nadzieje, że uda się przekonać ministerstwo, aby siedziba była w Bydgoszczy - wyjaśnia nowy szef kujawsko-pomorskiej PO. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy