Jesteś tutaj: HomeRegionCzy Bruski jest pionkiem na szachownicy Całbeckiego?

Czy Bruski jest pionkiem na szachownicy Całbeckiego?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 25 listopad 2013 10:46

Takie pytanie pada pod komentarzem stowarzyszenia Metropolia Bydgoska do naszej publikacji, w której radny  Stefan Pastuszewski odnosi się do planów wyłączenia Nakła z ZIT. Stowarzyszenie wzywa z kolei społeczność Bydgoszczy, aby stanęła murem w obronie Nakła.

Czy prezydent Rafał Bruski jest faktycznym liderem procesu integracji Bydgoszczy z jej otoczeniem, czy też pionkiem przestawianym na szachownicy przez marszałka Całbeckiego? W świetle faktów, które powoli zaczynają wychodzić na światło dzienne odpowiedź na to pytanie może już niedługo okazać się przerażająca dla ludzi oczekujących zdecydowanych działań od gospodarza największego miasta regionu – komentuje zdecydowanym tonem Stowarzyszenie Metropolia Bydgoska.

 

 Dzisiaj jest taki moment, że trzeba stanąć murem za Nakłem. Tak buduje się pozycję lidera. Takiego lidera potrzebuje proces integracji Bydgoszczy z jej otoczeniem. Czekanie aż ktoś przywiezie łaskawie buławę do Bydgoszczy to zwykła naiwność – apeluje do bydgoskich władz stowarzyszenie - Godzenie się na realizację toruńskich scenariuszy ma konkretne, mierzalne konsekwencje. Dzisiaj zapłacić ma za to Nakło.

 

Radny PO z Bydgoszczy Jakub Mikołajczak proszony o komentarz przyznaje - Pod każdym względem będziemy się pod tego typu inicjatywami podpisywać, bo Bydgoszcz jest naturalnie związana z Nakłem.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Listopad 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Śledź nas