Jesteś tutaj: HomeRegionOd niedzieli nowy rozkład

Od niedzieli nowy rozkład

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 14 grudzień 2013 15:46

Przypominamy, że w dniu 15 grudnia ma kolei będzie obowiązywać nowy rozkład jazdy. Z tego powodu przed wyruszeniem w podróż zachęcamy do zapoznania się z nowymi godzinami odjazdów pociągów, a te pojawią się właściwie przy każdym kursie.

Jutro część tras przejmie także nowy przewoźnik na liniach posiadających elektryfikacje. Podróżni nie powinni się obawiać jednak chaosu, gdyż przewoźnicy na liniach obsługiwanych przez Arrive i PR honorują wzajemnie bilety. Spodziewać się powinniśmy za to zupełnie nowych pociągów.

 

Szerzej o tym, jakie nowe pojazdy pojawią się na torach, w publikacji Aleksandra Majewskiego – Nowy rozkład, a tabor kolejowy

 

Arriva uruchamia także zupełnie nowe połączenie Bydgoszczy z Grudziądzem.  Z Bydgoszczy i Inowrocławia pojawią się także okresowe połączenia (także już w grudniu) ze stolicą Tatr, czyli Zakopanym. Latem z kolei będziemy mogli jednym pociągiem dojechać bezpośrednio na Hel. 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10