Jesteś tutaj: HomeRegionPijany potrącił pieszych i próbował uciekać

Pijany potrącił pieszych i próbował uciekać

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 09 styczeń 2014 17:48

Wypadki w Kamieniu Pomorskim i Łodzi z udziałem pijanych kierowców strząsnęły Polską. Blisko tragedii było w środę w Aleksandrowie Kujawskim, na szczęście jednak nikt nie zginął.

W środę około godziny 9:40 jadący ulicą Słowackiego 32-latek wjechał w pieszych przechodzących na pasach. Mężczyzna zamiast udzielić pomocy poszkodowanym uciekł z miejsca zdarzenia. Obrażenia odniosły dwie osoby, które przewieziono do szpitala.

 

Policjanci szybko ustalili tożsamość kierującego pojazdem. Po niedługim czasie 32-latek został zatrzymany w miejscu swojej pracy. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi 1,9 promila alkoholu.

 

Na chwile obecną nie wiemy z jakiego paragrafu będzie odpowiadał zatrzymany, a co za tym idzie jaka grozi mu kara. Spodziewać się może jednak utraty prawa jazdy. Gdyby zdecydowano się postawić mu zarzut doprowadzenia do katastrofy w ruchu groziła by mu kara 15 lat więzienia. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy