Jesteś tutaj: HomeRegionUrząd Marszałkowski marnotrawi unijne pieniądze?

Urząd Marszałkowski marnotrawi unijne pieniądze?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 24 marzec 2014 15:37

Pracownik Wydziału Kontroli Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu reklamując swój start w wyborach do Parlamentu Europejskiego stwierdza, że zna praktyczny mechanizm marnotrawienia publicznych pieniędzy.

 

Liderem listy wyborczej Kongresu Nowej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim ma być zgłoszony Jacek Kostrzewa, na co dzień pracownik toruńskiego Urzędu Marszałkowskiego, w którym zajmuje się kontrolą wewnętrzną. Partia pisząc o jego kandydaturze stwierdza - Pracuje jako urzędnik więc zna od środka mechanizm marnotrawienia unijnych dotacji i biurokrację.

 

Pozostaje tylko pytanie, czy do marnotrawienia unijnych pieniędzy dochodzi w Urzędzie Marszałkowskim. Jeżeli tak, to o sprawie powinna zostać poinformowana prokuratura.

 

Proszę chociaż pobieżnie zapoznać się ze Strategią województwa kujawsko-pomorskiego zatwierdzoną przez sejmik województwa. Od momentu zatwierdzenia dokument ten wyznacza kierunki inwestowania w województwie do 2020r. Każdy może wyrobić własne zdanie, czy będzie to marnotrawienie pieniędzy, czy też nie. Moim zdaniem tak  - odpowiada na nasze pytanie, czy województwo kujawsko-pomorskie marnotrawi pieniądze Jacek Kostrzewa. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Śledź nas