Jesteś tutaj: HomeRegionKonflikt samorządowców z Sępólna z NFZ

Konflikt samorządowców z Sępólna z NFZ

Napisane przez  Redakcja / E-krajna.pl Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 28 kwiecień 2014 13:29

Na terenie placówek ochrony zdrowia w powiecie sępoleńskim rozłożono listy protestacyjne, które pacjenci mogą kierować do władz NFZ w Bydgoszczy. Oburzeni zachowaniem funduszu są także samorządowcy.

Portal E-Krajna.pl pisze, że sytuacja jeżeli chodzi o usługi rehabilitacyjne w powiecie sępoleńskim jest dramatyczna. Narodowy Fundusz Zdrowia chce obniżyć wysokość kontraktu na te zadania dla tego powiatu o 60%. Przed tygodniem starosta, burmistrzowie oraz wójtowie udali się do Bydgoszczy na spotkanie z dyrektorem NFZ Tomaszem Pieczką, ten jednak się nie pojawił, co samorządowcy odebrali jako lekceważenie.

 

Przewiduje się, że zmniejszenie funduszy na rehabilitację dla powiatu sępoleńskiego przełoży się na utratę miejsc pracy oraz wydłużenie kolejek do usług medycznych.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy