Jesteś tutaj: HomeRegionNajwięcej mieszkań budowało się w Bydgoszczy

Najwięcej mieszkań budowało się w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 29 maj 2014 18:06

W okresie od stycznia do kwietnia oddano w województwie kujawsko-pomorskim oddano 2082 mieszkań – informuje Główny Urząd Statystyczny. Jest to o 10,2% mniej niż w analogicznym okresie roku 2013. Co jednak ciekawe, średnia powierzchnia oddawanych mieszkań była wyższa. Najwięcej mieszkań powstało w Bydgoszczy.

 

Przez pierwsze miesiące 2014 roku najwięcej mieszkań do użytkowania przekazano w Bydgoszczy -489. W Toruniu było ich - 263, zaś w powiecie toruńskim – 222. W powiecie bydgoskim oddano 203 mieszkania.

 

Z danych GUS wynika, że najmniej mieszkań oddano w Grudziądzu – 17.

 

Zdecydowana większość nowo oddanych mieszkań w kujawsko-pomorskim pochodziło z budownictwa indywidualnego. Mieszkań komunalnych oddano tylko 40.

 

W kwietniu starostwa powiatowe wydały pozwolenia na budowę 867 mieszkań, czyli o 77,7% więcej niż w analogicznym miesiącu ubiegłego roku.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy