Jesteś tutaj: HomeRegionPoseł Piotr Król złożył uroczyste ślubowanie

Poseł Piotr Król złożył uroczyste ślubowanie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 05 czerwiec 2014 11:07

Dzisiejsze posiedzenie Sejmu rozpoczęło się od uroczystości złożenia ślubowania przez nowych posłów. Do reprezentacji parlamentarnej naszego regionu dołączył poseł Piotr Król, który we wtorek pełnił jeszcze funkcję radnego Rady Miasta Bydgoszczy.

 

- Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumienie wykonywać obowiązki wobec narodu, strzec suwerenności i interesów państwa, czynić wszystko dla pomyślności ojczyzny i obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej – te słowa roty ślubowania odczytała marszałek Ewa Kopacz.

 

Następnie każdy z nowo wybranych posłów złożył ślubowanie – Ślubuję, tak mi dopomóż Bóg – wypowiedział poseł Piotr Król.

 

Łącznie ślubowanie złożyło dzisiaj 15 posłów, którzy zastąpili w polskim parlamencie swoich kolegów, wybranych na funkcję posłów do Parlamentu Europejskiego. Piotr Król zastąpił posła Kosmę Złotowskiego.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy