Jesteś tutaj: HomeRegionPolomarket się dzieli

Polomarket się dzieli

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne sobota, 10 styczeń 2015 16:34

Z inowrocławskiego rynku zniknie wkrótce sieć Polomarket (przynajmniej na razie), co w pewnym sensie ma znaczenie symboliczne. W Inowrocławiu i Kruszwicy powstały bowiem pierwsze sklepy tej sieci, która rozwinęła się na całą Polskę. Około 170 Polomarkatów w całym kraju przejdzie w najbliższych dniach pod markę Mila należącą do spółki Market-Detal.

 

Zatem sklepy Mila w Inowrocławiu i Kruszwicy będą prowadzić konkurencję z Polomarketami. Hasłem nowej sieci będzie slogan ,,Zakupy, aż miło”.

 

W Bydgoszczy do Mila przejdzie 6 sklepów, zaś pod marką Polomarketu nadal będzie funkcjonować 5 sklepów. Polomarket będzie nadal obecny także w Koronowie, Osielsku, Mroczy, w Niemczu, Unisławiu, po dwa sklepy będą funkcjonować w Solcu Kujawskim i Sępólnie Krajeńskim. Cztery sklepy Polomarket utrzyma też w Świeciu.

 

Taki krok może pokrzyżować plany tworzenia grupy handlowej PL Plus, która obok Polomarketu skupia takie sieci jak Piotr i Paweł, czy Topaz. Celem powstania PL Plus jest skuteczniejsze konkurowanie z zagranicznym kapitałem.

 

Główna siedziba Polomarketu mieści się w gminie Pakość w powiecie inowrocławskim. Centrum sieci Mila będzie się z kolei mieściło w okolica Konina w województwie wielkopolskim.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy