Jesteś tutaj: HomeRegionPSL zorganizował za publiczne pieniądze niezłą imprezę z alkoholem

PSL zorganizował za publiczne pieniądze niezłą imprezę z alkoholem

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 26 luty 2015 17:09

Najważniejsze jest to, że jest świetny catering – te słowa radnego województwa Piotra Pręgowskiego, znanego też jako Pietrek z serialu komediowego ,,Ranczo” świadczą, że impreza zorganizowana w walentynki w Lipnie była przednia. Samorządowcy pieniędzy na dobrą zabawę nie szczędzili, choć powiat lipnowski należy do najbiedniejszych, a prawie co trzeci mieszkaniec nie ma pracy.

 

Oficjalnie zorganizowano tradycyjne spotkanie noworoczne. Przy okazji się złożyło, że gościem był wicepremier i szef PSL Janusz Piechociński, który dzień później miał 55 urodziny. Nie mogło zabraknąć tortu, oczywiście w barwach partyjnych.

 

Fot: Youtube

 

Na imprezie gościli samorządowcy z powiatu lipnowskiego, wojewoda Ewa Mes, poseł Zbigniew Sosnowski, miejscowy bp. Wiesław Mering. Media informują także, że gościli członkowie Zarządu Województwa.

 

Z całego zdarzenia zaproszona telewizja z Włocławka nakręciła film, który zamieszczono na stronie internetowej starostwa.

 

- Najważniejsze jest to, że jest świetny catering. Było coś dla żołądka, dla ducha i serca – opowiada radny Piotr Pręgowski, któremu towarzyszy żona Ewa Kuryło - Najważniejsze jest to, że dzisiaj są walentynki i nie muszę już nigdzie zapraszać damy mojego serca i po imprezie możemy iść do alkowy.

 

Alkowy – czyli do domu. Na te słowa Ewa Kuryło odpowiada – O matko święta.

 

Być może te słowa aktor wypowiedział po kilku głębszych, gdyż na nagraniu widać, iż na stole alkoholu nie brakuje.

 

 

Starostwa Krzysztof Baranowski twierdzi, że z publicznych pieniędzy wydano tylko 8 tys. zł, a reszta to wkład sponsorów i zrzutka niektórych uczestników.

 

Wbrew pozorom ta relacja nie dotyczy najnowszego odcinka serialu ,,Ranczo”, ale jest to polityczna rzeczywistość wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy