Jesteś tutaj: HomeRegionEgzotyczna jedynka Pawła Kukiza

Egzotyczna jedynka Pawła Kukiza

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 27 sierpień 2015 19:38

Paweł Kukiz przedstawił kandydatów do Sejmu, jedynką w okręgu bydgoskim będzie paraolimpijczyk Mirosław Piesak. Z drugiego miejsca wystartuje Piotr Najzer z Kongresu Nowej Prawicy.

,,Wzwód po polsku, czyli o połykaniu Viagry i jej podróbek” to tytuł publikacji Newsweeka, która dała bydgoskiemu paraolimpijczykowi Mirosławowi Piesakowi ogólnopolski rozgłos. Kilka tygodni później Piesak zaczyna przedzierać się do polityki.

 

Pierwsza konferencja prasowa z udziałem Mirosława Piesaka wypadła mówiąc delikatnie przynajmniej słabo. Miało być o planowanym na przyszłą niedzielę referendum i o Jednomandatowych Okręgach Wyborczych. Piesak podkreślał, że referendum i JOW to na chwilę obecną sprawa najważniejsza, ale na konferencji pochłaniały go bardziej wewnętrzne konflikty w stowarzyszeniu, którego członkiem jest Piesak, że jeden z dziennikarzy musiał przypomnieć o temacie konferencji.

 

Z drugiego miejsca wystartuje Piotr Najzer z Kongresu Nowej Prawicy, który jest dość popularnym videoblogerem Youtube. Przez długi czas przymierzany był on na lidera listy, gdyż w porównaniu z Piesakiem prezentuje się znacznie profesjonalnie.

 

Trzecia na liście będzie Małgorzata Sirko z Inowrocławia.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy