Jesteś tutaj: HomeRegionOstatnie dwa dni na rejestrację kandydatów

Ostatnie dwa dni na rejestrację kandydatów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne niedziela, 13 wrzesień 2015 21:58

We wtorek do północy Państwowa Komisja Wyborcza rejestruje kandydatów na posłów i senatorów. Do tej pory w okręgu bydgoskim zgłoszono sześć komitetów, na rejestracje czeka m.in. Platforma Obywatelska czy Nowoczesna Ryszarda Petru.

 

Ustalenie list kandydatów i zebranie 5 tys. podpisów to dla wielu mniejszych komitetów niekiedy przeszkoda trudna do przekroczenia. Bez większych problemów radzą sobie z tym natomiast największe partie, które skupiają tysiące działaczy.

 

W okręgu bydgoskim do Sejmu listy zarejestrowali do tej pory: Zjednoczona Lewica, KORWiN, PSL, Partia Razem, Kukiz 15 i PiS. Pozostali muszą tej czynności dokonać w ciągu najbliższych godzin.

 

Chęć startu wyraziło wiele komitetów, na bydgoskich ulicach widoczni byli chociażby sympatycy komitetu ,,Szczęść Boże” Grzegorza Brauna, zbierający podpisy. Swoje listy chciał zarejestrować także Zbigniew Stonoga oraz lewica skupiona wokół prof. Hartmana.

 

Lista zgłoszonych na chwilę obecną kandydatów

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy