Jesteś tutaj: HomeRegionPolskim Busem już nie do Szczecina

Polskim Busem już nie do Szczecina

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 21 grudzień 2012 15:02

Od 26 lutego ma zostać zmodyfikowana trasa P2 Polskiego Busa (Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Piła – Szczecin). Przystankiem końcowym zamiast Szczecina będzie Bydgoszcz.

Ponadto przewoźnik ma na początku nowego roku ogłosić nowe połączenie, które ma być oparte o sugestie pasażerów. Na tę chwile ciężko jednak mówić o konkretach. Być może będzie to trasa (Wrocław – Poznań – Bydgoszcz – Gdańsk) o którą walczą internauci.

 

Polski Bus funkcjonuje na polskim rynku półtora roku, w tym czasie przewiózł ponad 2 miliony pasażerów. Przewoźnik ten charakteryzuje się niskimi cenami biletów (przy odpowiednio szybkiej rezerwacji pojechać możemy nawet za 2 złote) i w miarę wysokim standardem podróży (gniazdka elektryczne i internet wi-fi na pokładzie). Oferowane są także tanie połączenia zagraniczne między innymi do Berlina i Pragi.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy