Jesteś tutaj: HomeRegionLatos z Kownackim musieli sobie chyba wiele wyjaśnić

Latos z Kownackim musieli sobie chyba wiele wyjaśnić

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 12 luty 2016 18:20

Na sali sejmowej podczas głosowań nad sztandarowym projektem rządu PiS 500+, w oczy rzucała się dyskusja dwóch posłów z naszego okręgu – wiceministra Bartosza Kownackiego i posła Tomasza Latosa. Po gestach tego pierwszego można odnieść wrażenie, że parlamentarzyści mieli sobie wiele do wyjaśnienia. Latos nie sprawiał natomiast wrażenia, jakoby przekonywały go wyjaśniania kolegi ministra.

Do rządowego projektu 500+ opozycja złożyła kilka poprawek, które były głosowane w czwartek przed południem. Przed głosowaniem każdej poprawki miała miejsce krótka dyskusja. Posłowie Kownacki i Latos wykorzystali ten czas, na prowadzenie ze sobą poważnej dysputy. Gdy miało miejsce już właściwe głosowanie, wracali na chwilę do swoich miejsc, aby oddać głos.

 

W tle rozmowy widoczna jest posłanka Krystyna Pawłowicz, która prowadzi w tym momencie telefoniczną konferencję.

 

Nie jest tajemnicą, iż pomiędzy posłami, również w naszym okręgu, trwają tarcia o obsadę funkcji w agencjach rządowych. Być może i ta kwestia była przedmiotem dyskusji.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)

Śledź nas