Jesteś tutaj: HomeSportWłocłavia okazała się poza zasięgiem Zawiszy

Włocłavia okazała się poza zasięgiem Zawiszy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 03 luty 2018 20:55

Przygotowania do rundy wiosennej w Zawiszy ruszyły na dobre – przez ostatni tydzień podopieczni Jacka Łukomskiego trenowali codziennie. Zwieńczeniem tygodnia przygotowań był rozgrywany dzisiaj we Włocławku sparing z miejscową Włocłavią. Włocławski klub okazał się jednak poza zasięgiem niebiesko-czarnych.

Po rundzie jesiennej Włocłavia jest liderem V ligi, będąc tym samym jednym krokiem w IV lidze. Zawisza gra w rozgrywkach A-klasy, czyli mimo wszystko ligę niżej, co było również widoczne dzisiaj na boisku.

Dzisiejszy mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Włocłavi. Bramkę honorową dla Zawiszy w 61 minucie zdobył Tomasz Widomski, jednocześnie ustanawiając wynik całego spotkania. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0.