Jesteś tutaj: HomeSportZawisza ucieka fali – skrót meczu z Victorią

Zawisza ucieka fali – skrót meczu z Victorią

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport poniedziałek, 02 kwiecień 2018 17:42

Sobotni mecz pomiędzy Victorią Koronowo a Zawiszą Bydgoszcz rozgrywany był na dość błotnej murawie, ale co trzeba przyznać było to dość ciekawe widowisko piłkarskie, którego dawno nie widzieliśmy. Dodatkowo utrata bramki przez lidera w 35 minucie sprawiła, że zrobiło się bardzo emocjonująco.

 

 

Więcej o meczu piszemy - Zawisza wygrywa trudny mecz w Koronowie

 

W ramach rozgrywanej w sobotę 16 kolejki rozegrano jednak niestety tylko trzy mecze – Rawys Raciąż pokonał 2:1 Tartak Wudzyn, natomiast GLKS Dobrcz przegrał u siebie z Tucholanką Tuchola 1:4. Krajna Sępólno Krajeńskie natomiast rozstrzygnęła swoją konfrontacje z Myśliwcem Gostycyn walkowerem (Myśliwiec wycofał się z rozgrywek).

 

Wicelider Fala Świekatowo miała w Potulicach zmierzyć się z Dębem, ale z powodu złego stanu murawy ten mecz się nie odbył. Również Fala nie grała tydzień wcześniej, tym razem nie mogła podjąć Victorii Niemcze z powodu złego stanu swojego boiska. Sprawiło to, że w tabeli przewaga Zawiszy nad Falą urosła do 8 punktów, jednakże wicelider ma do rozegrania jeszcze zaległe dwa mecze. Będzie to wymagało jednak odrobienia zaległych kolejek, co może jednak z powodów kondycyjnych faworyzować Zawiszę w grze o V ligę.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj