Jesteś tutaj: HomeSportZawisza ucieka fali – skrót meczu z Victorią

Zawisza ucieka fali – skrót meczu z Victorią

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport poniedziałek, 02 kwiecień 2018 17:42

Sobotni mecz pomiędzy Victorią Koronowo a Zawiszą Bydgoszcz rozgrywany był na dość błotnej murawie, ale co trzeba przyznać było to dość ciekawe widowisko piłkarskie, którego dawno nie widzieliśmy. Dodatkowo utrata bramki przez lidera w 35 minucie sprawiła, że zrobiło się bardzo emocjonująco.

 

 

Więcej o meczu piszemy - Zawisza wygrywa trudny mecz w Koronowie

 

W ramach rozgrywanej w sobotę 16 kolejki rozegrano jednak niestety tylko trzy mecze – Rawys Raciąż pokonał 2:1 Tartak Wudzyn, natomiast GLKS Dobrcz przegrał u siebie z Tucholanką Tuchola 1:4. Krajna Sępólno Krajeńskie natomiast rozstrzygnęła swoją konfrontacje z Myśliwcem Gostycyn walkowerem (Myśliwiec wycofał się z rozgrywek).

 

Wicelider Fala Świekatowo miała w Potulicach zmierzyć się z Dębem, ale z powodu złego stanu murawy ten mecz się nie odbył. Również Fala nie grała tydzień wcześniej, tym razem nie mogła podjąć Victorii Niemcze z powodu złego stanu swojego boiska. Sprawiło to, że w tabeli przewaga Zawiszy nad Falą urosła do 8 punktów, jednakże wicelider ma do rozegrania jeszcze zaległe dwa mecze. Będzie to wymagało jednak odrobienia zaległych kolejek, co może jednak z powodów kondycyjnych faworyzować Zawiszę w grze o V ligę.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 199

 

Stan na dzień 03.04.2020 r.:

- liczba osób hospitalizowanych – 156

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 11284

- liczba osób objętych nadzorem – 1150

 

- liczba pobranych próbek – 3030

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów