Jesteś tutaj: HomeSportW ten weekend Zawisza nie zagra

W ten weekend Zawisza nie zagra

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 05 kwiecień 2018 17:40

Zaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i Victorią Niemcz odbędzie się w innym terminie. Powodem odwołania meczu w pierwotnym terminie jest zły stan murawy w Potulicach. Przerwa zimowa nie była zbyt łaskawa dla A-klasowych boisk, stąd też do tej pory odwołano już kilka meczów.

Zawisza z Victorią rozegra zaległą kolejkę w innym terminie. Wyznaczony zostanie on przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. Niebiesko-czarnych na boisku, w grze o punkty, zobaczymy dopiero za tydzień 14 kwietnia, gdy w Potulicach podejmować będą miejscowy Dąb. Będzie to zatem potulicki mecz przyjaźni.

 

Wicelider Fala Świekatowo w tym roku ma już dwa zaległe mecze, nierozegrane z powodu złego stanu boiska lub złych warunków atmosferycznych.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy