Jesteś tutaj: HomeSportFala zbliża się w tabeli do Zawiszy

Fala zbliża się w tabeli do Zawiszy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport poniedziałek, 09 kwiecień 2018 09:50
Fala zbliża się w tabeli do Zawiszy Fot: SP Zawisza

W ostatni weekend odbywały się rozgrywki 17 kolejki A klasy – Zawisza miał podejmować Victorię Niemcz, ale z uwagi na zły stan boiska w Potulicach, mecz zostanie rozegrany w innym terminie. Grali jednak wszyscy pozostali rywale niebiesko-czarnych.

Wicelider Fala Świekatowo pokonała u siebie Rawysa Raciąż 3:1. Zespół z Raciąża jako jedyny w rundzie jesiennej pokonał Zawiszę. Fala nadal ma do rozegrania jeden mecz więcej od Zawiszy, do bydgoskiego klubu traci obecnie 5 punktów.

Z innych ciekawych wyników:

Krajna Sępólno Krajeńskie zremisowała na własnym terenie z Victorią Koronowo 1:1. Natomiast przyszłotygodniowy rywal Zawiszy Dąb Potulice wygrał na wyjeździe z GLKS Osielsko Żołędowo.

Zawisza w weekend nie próżnował – w sobotę niebiesko-czarni w Kołudzie Wielkiej grali z miejscową Zootechniką (A-klasa – południowa). Mecz ten Zawisza wygrał 0:4. Bramki zdobywali: Straszewski w 32 minucie, Nowicki w 55 minucie z rzutu karnego i Cielasiński w 80 i 84 minucie.