Jesteś tutaj: HomeSportOdegrać się Rawysowi za jesień

Odegrać się Rawysowi za jesień

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport piątek, 20 kwiecień 2018 13:52

W rundzie jesiennej Zawisza Bydgoszcz w meczu ligowym przegrał tylko raz – 23 września w Raciążu, gdzie minimalnie ulegli miejscowemu Rawysowi. Piłkarze niebiesko-czarnych schodzili z tego spotkania w niezbyt dobrych nastrojach i podłamani, bowiem bardzo chcieli przywieść z Borów Tucholskich trzy punkty.

Jutro (21 kwietnia) o godzinie 16:00 w Potulicach Zawisza podejmie Rawysa. Będzie to okazja, aby niebiesko-czarni udowodnili wszystkim, iż porażka w Raciążu była tylko wypadkiem przy pracy. Trzeba pamiętać, że dużym atutem Rawysa było dość niewymiarowe boisko, które znacząco utrudniało Zawiszy grę w swoim stylu. Jedyną bramkę w tamtym meczu zdobył w 53 minucie Przemysław Lorbiecki.

 

 

W ostatnich meczach Rawys specjalnie nie zachwycał – przed tygodniem u siebie przegrał 3:4 z GLKS Osielsko Żołędowo, tydzień wcześniej natomiast uległ wiceliderowi Fali Świekatowo 3:1 na wyjeździe.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Zwróciłem się z apelem do Marszałek Sejmu o wprowadzenie do planu prac komisji debaty nad utworzeniem Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszcczy. Głównym problemem walki z epidemią, jak się okazuje, nie są dzisiaj pieniądze, nie są maseczki, nawet nie są respiratory, ale jest nim czynnik ludzki, czyli specjaliści

- tutaj