Jesteś tutaj: HomeSportOdegrać się Rawysowi za jesień

Odegrać się Rawysowi za jesień

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport piątek, 20 kwiecień 2018 13:52

W rundzie jesiennej Zawisza Bydgoszcz w meczu ligowym przegrał tylko raz – 23 września w Raciążu, gdzie minimalnie ulegli miejscowemu Rawysowi. Piłkarze niebiesko-czarnych schodzili z tego spotkania w niezbyt dobrych nastrojach i podłamani, bowiem bardzo chcieli przywieść z Borów Tucholskich trzy punkty.

Jutro (21 kwietnia) o godzinie 16:00 w Potulicach Zawisza podejmie Rawysa. Będzie to okazja, aby niebiesko-czarni udowodnili wszystkim, iż porażka w Raciążu była tylko wypadkiem przy pracy. Trzeba pamiętać, że dużym atutem Rawysa było dość niewymiarowe boisko, które znacząco utrudniało Zawiszy grę w swoim stylu. Jedyną bramkę w tamtym meczu zdobył w 53 minucie Przemysław Lorbiecki.

 

 

W ostatnich meczach Rawys specjalnie nie zachwycał – przed tygodniem u siebie przegrał 3:4 z GLKS Osielsko Żołędowo, tydzień wcześniej natomiast uległ wiceliderowi Fali Świekatowo 3:1 na wyjeździe.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy