Jesteś tutaj: HomeSportOdegrać się Rawysowi za jesień

Odegrać się Rawysowi za jesień

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport piątek, 20 kwiecień 2018 13:52

W rundzie jesiennej Zawisza Bydgoszcz w meczu ligowym przegrał tylko raz – 23 września w Raciążu, gdzie minimalnie ulegli miejscowemu Rawysowi. Piłkarze niebiesko-czarnych schodzili z tego spotkania w niezbyt dobrych nastrojach i podłamani, bowiem bardzo chcieli przywieść z Borów Tucholskich trzy punkty.

Jutro (21 kwietnia) o godzinie 16:00 w Potulicach Zawisza podejmie Rawysa. Będzie to okazja, aby niebiesko-czarni udowodnili wszystkim, iż porażka w Raciążu była tylko wypadkiem przy pracy. Trzeba pamiętać, że dużym atutem Rawysa było dość niewymiarowe boisko, które znacząco utrudniało Zawiszy grę w swoim stylu. Jedyną bramkę w tamtym meczu zdobył w 53 minucie Przemysław Lorbiecki.

 

 

W ostatnich meczach Rawys specjalnie nie zachwycał – przed tygodniem u siebie przegrał 3:4 z GLKS Osielsko Żołędowo, tydzień wcześniej natomiast uległ wiceliderowi Fali Świekatowo 3:1 na wyjeździe.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 06.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 245

- stwierzone zgony - 2

- liczba osób hospitalizowanych – 197

- liczba osób w kwarantannie – 13042

- liczba osób objętych nadzorem – 829

- liczba pobranych próbek – 4502

 

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów