Jesteś tutaj: HomeSportZawisza poważnie wzmocniony

Zawisza poważnie wzmocniony

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport sobota, 04 sierpień 2018 12:21

Na tydzień przed inauguracją rozgrywek V ligi piłkarze Zawiszy rozegrali przy ulicy Słowiańskiej w Bydgoszczy wewnętrzny sparing, w którym udział wzięło 7 nowych, oficjalnie zakontraktowanych piłkarzy. Sam mecz inauguracyjny w Kowalewie Pomorskim stoi jednak pod dużym znakiem zapytania.

 

Młody bramkarz wychowany w Arsenalu Kijów Maksym Tymchenko to jedno ze wzmocnień Zawiszy Bydgoszczy przed nowym sezonem. Oficjalnie do niebiesko-czarnych dołączyli również: związany wcześniej Pomorzaninem Serock Maciej Głuszkowski, Patryk Kozłowski, grający wcześniej w Pogoni Mogilno Krzysztof Urtnowski , przechodzący z Wdy Świecie Jakub Witucki oraz związany z Dębem Potulice Jakub Karbowski.

 

Dzisiaj w dość nietypowej roli dla siebie zaprezentował się również trener Zawiszy Jacek Łukomski, który na potrzeby wewnętrznego sparingu stał się piłkarzem.

 

Ukrainiec Maksym Tymchenko

 

Inauguracja rozgrywek V ligi zaplanowana jest na sobotę i niedzielę (11 oraz 12 sierpnia). W pierwszym meczu Zawiszę podejmować będzie Promień Kowalewo Pomorskie. Na chwilę obecną nie został jeszcze ustalony termin tego meczu, z informacji jakie do nas docierają, z powodu dużych wątpliwości dotyczących bezpieczeństwa ze strony policjantów, klub z Kowalewa Pomorskiego nie wyklucza oddania tego meczu walkowerem. Ostateczne decyzje mają zapaść na początku tygodnia. Gdyby ten mecz nie doszedł do skutku, na powrót niebiesko-czarnych na boisko poczekamy tydzień dłużej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Lipiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.