Jesteś tutaj: HomeSportZawisza wraca do Bydgoszczy

Zawisza wraca do Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 16 sierpień 2018 16:57

Na razie mowa o jednym meczu – w przyszłą środę przy ulicy Sielskiej w Fordonie, Zawisza Bydgoszcz podejmie w ramach rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski drużynę Kujawsko-Pomorskiego Kolegium Sędziowskiego. Wyjątkowe w tym meczu będzie to, że po raz pierwszy od wielu lat Zawisza wystąpi w charakterze gospodarza na terenie Bydgoszczy oraz rywal niebiesko-czarnych.

Zespół Kolegium Sędziowskiego tworzą czynni sędziowie, którzy w ramach wewnętrznej integracji postanowili przystąpić do rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski.

 

Na razie nie zapadły jednak jeszcze ustalenia pomiędzy SP Zawisza i CWZS w sprawie powrotu na ulicę Gdańską. Dość intensywne rozmowy przewidziano na przyszły tydzień.

 

Wcześniej – w najbliższą sobotę, niebiesko-czarni rozegrają kolejny mecz wyjazdowy z zespołem Naprzód Jabłonowo Pomorskie (godzina 11:00). W przyszłą sobotę mamy kolejny wyjazd z Sokołem Radomin. Pierwszy mecz ligowy Zawiszy w charakterze gospodarza odbędzie się dopiero 1 września, z Gryfem Sicienko. Na chwilę obecną planuje się go w Potulicach, ale być może rozmowy będą na tyle zaawansowane, że będzie to Bydgoszcz.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

99. rocznica powrotu Bydgoszczy do niepodległej Polski

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.