Jesteś tutaj: HomeSportPogrom po ciężkim meczu w Jabłonowie Pomorskim

Pogrom po ciężkim meczu w Jabłonowie Pomorskim

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 18 sierpień 2018 13:05

Dobry, nerwowego początek - tak można w skrócie opisać mecz 2 kolejki V ligi w Jabłonowie Pomorskim, blisko granicy z województwem warmińsko-mazurskim. Gospodarze podeszli do tego meczu ambitnie i przy odrobinie szczęścia mogli prowadzić po pierwszej połowie.

W drugiej połowie po kilkunastu minutach meczu piłkarze Naprzodu zaczęli wyraźnie opadać z sił. W 67 minucie pięknym strzałem prowadzenie dla Zawiszy zdobył pięknym strzałem Adrian Brzeziński. Był to zwiastun pogromu, bowiem w 74 na 0:2 podwyższył Artur Cielasiński. Dalej dla gości trafiali: Kanik, Ruczyński z rzutu karnego i ponownie Brzeziński ustanawiając wynik spotkania.

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Zawisza Bydgoszcz 0:5 (0:0)

67 i 94 minuta – Adrian Brzeziński

74 minuta – Artur Cielasiński

78 minuta – Paweł Kanik

83 minuta – Wojciech Ruczyński