Jesteś tutaj: HomeSportPretendent do gry w III lidze zbyt silny na Zawiszę

Pretendent do gry w III lidze zbyt silny na Zawiszę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 02 luty 2019 15:26

Dzisiaj Zawisza rozegrał pierwszy w tym roku mecz sparingowy, w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywale – Nielba Wągrowiec, niebiesko-czarnym są dość znani. Mecz odbył się w Wągrowcu.

Nielba po rundzie jesiennej zajmuje pozycję wicelidera w IV lidze wielkopolskiej, czyli znajduje się w grze o awans do III ligi. Mecz ten gospodarze wygrali z Zawiszą w stosunku 2:0. Pierwszy gol był bramką samobójczą, natomiast wynik meczu ustanowił Kubiński z Nielby.

 

Za tydzień Zawisza zmierzy się IV ligowcem, tym razem z województwa warmińsko-mazurskiego: Jeziorakiem Iława.

 

Zawisza po rundzie jesiennej zajmuje w V lidze pozycję lidera z przewagą 4 punktów do Mustanga Ostaszewo. Runda wiosenna zapowiada się na dość trudną, szczególnie że Mustang oraz trzeci Start Pruszcz Pomorski jesienią potrafili wygrać z Zawiszą.

 

Nielba i Zawisza wielokrotnie spotykały się ze sobą w meczach o punkty. Do ciekawych spotkań dochodziło w okresie gry obu zespołów w II lidze. Był też sezon, gdy zwycięstwo w Wągrowcu przyniosło cenne punkty potrzebne Zawiszy do awansu do I ligi.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10