Jesteś tutaj: HomeSportWiemy jakie reprezentacje zagrają na Zawiszy

Wiemy jakie reprezentacje zagrają na Zawiszy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 24 luty 2019 22:20

W niedzielny wieczór w Gdyni odbyło się losowanie grup Mistrzostw Świata U-20 w piłce nożnej, które w maju i czerwcu odbywać będą się w Polsce. Nas najbardziej powinny interesować grupy B i E, których mecze rozgrywane będą w Bydgoszczy i w Gdyni, a także jako kibice biało-czerwonych grupy A, gdzie znalazła się Polska.

 

Meksyk, Włochy, Francja – te drużyny zobaczymy w maju na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej. W uroczystym losowaniu wziął udział Sekretarz Generalny FIFA, Fatma Samoura.

 

W Bydgoszczy rozegranych zostanie 8 meczów grup B i E oraz jeden mecz 1/8 finału. Bilety na te mecze będą kosztowały 10 i 20 zł.

 

Grupa A: Polska, Kolumbia, Tahiti, Senegal

Grupa B: Meksyk, Włochy Japonia, Ekwador

Grupa C: Honduras, Nowa Zelandia, Urugwaj, Norwegia

Grupa D: Katar, Nigeria, Ukraina, USA

Grupa E: Panama, Mali, Francja, Arabia Saudyjska

Grupa F: Portugalia, Korea Południowa, Argentyna, RPA

 

Dzień wcześniej, w sobotę 23 lutego, organizatorzy turnieju zaprezentowali oficjalną maskotkę. Będzie nią żubr o imieniu Grzywek.

 

- Grzywek reprezentuje determinację, ale również radość i zabawę, czyli to wszystko co jest fundamentem Mistrzostw Świata FIFA U-20 – mówi dyrektor handlowy FIFA, Philippe Le Floc’h.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy