Jesteś tutaj: HomeSportLider i wicelider odpoczywali

Lider i wicelider odpoczywali

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 07 kwiecień 2019 20:41

W sobotę i niedzielę rozgrywana była 19 kolejka V ligi – lider Zawisza Bydgoszcz oraz wicelidera Mustang Ostaszewo nie wyszli na boisko. Mustang według terminarzu powinien zagrać z Iskrą Ciechocin, która wycofała się już pod II kolejce. Zawisza natomiast miał się zmierzyć z Gryfem Siscienko, który wycofał się już po zakończeni rundy jesiennej, zatem ten mecz został rozstrzygnięty jako walkower na korzyść Zawiszy.

Trzeci w tabeli Start Pruszcz na wyjeździe zagrał z Victorią Lisewo, którą pokonał 0:5. Dzięki pauzie Mustanga Start awansował na pozycję wicelidera, ale Mustang ma do rozegrania jednem mecz więcej. Przyszłotygodniowy rywal Zawiszy Sportis Łochowo wygrał 3:1 z Sokołem Radomin.

 

W rundzie jesiennej Zawisza pokonał Gryfa Sicienko 1:0.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy