Jesteś tutaj: HomeSportDuże emocje przy Sielskiej

Duże emocje przy Sielskiej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport sobota, 13 kwiecień 2019 19:43

Tak emocjonującego spotkania z udziałem Zawiszy Bydgoszcz nie było dawno. Mecz toczył się do ostatniej sekundy. W rezultacie Zawisza i Sportis Łochowo muszą podzielić się punktami.

 

Mecz lepiej rozpoczęli niebiesko-czarni uzyskując optyczną przewagę. Wraz z upływem minut coraz lepiej prezentowali się jednak goście z Łochowa. Było to na pewno spotkanie na wysokim poziomie, pełne walki z obu stron. Z punktu widzenia kibica mogło być mniej atrakcyjne, bowiem jak na lekarstwo szukać strzałów w światło bramki. Oba zespoły grały bardzo rozważnie w obronie, starając się nie pozwalać swoim rywalom na strzały na bramkę. Ostatecznie dzisiaj przy Sielskiej w Fordonie bramek nie zobaczyliśmy.

 

Zawisza kilka razy próbował odmienić wynik strzałami z dystansu, które bywały efektowne, ale nie trafiały w światło bramki. Podczas jednego z fragmentów gry zawodnik Zawiszy popisał się przewrotką, ale przytomnie piłkę złapał bramkarz Sportisu.

 

Zawisza Bydgoszcz – Sportis Łochowo 0:0

 

W Wielką Sobotę Zawisza zagra z Flisakiem Złotorią. Będzie to pierwszy mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej niebiesko-czarnych, Flisak ten mecz chce zorganizować przy Sielskien w Fordonie.

 

Skrót filmowy meczu

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021