Jesteś tutaj: HomeSportCzekać może nas ciekawy sezon w IV lidze

Czekać może nas ciekawy sezon w IV lidze

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport wtorek, 28 maj 2019 23:29

Istnieje dość spore prawdopodobieństwo, że w przyszłym sezonie w jednej lidze występować będą, aż cztery bydgoskie kluby piłkarskie. Obecnie w IV lidze występuje BKS Bydgoszcz i Polonia Bydgoszcz, do tej klasy awansował Zawisza, III ligowy Chemik obecnie znajduje się natomiast w strefie spadkowej.

 

O utrzymanie walczyć musi do końca sezonu także Polonia Bydgoszcz. Zawisza z Chemikiem ostatni raz się spotkał w sezonie 2007/2008, również w IV lidze. Wówczas w lidze występowała jeszcze Gwiazda Bydgoszcz. W tamtym sezonie Zawisza walczył do samego końca o pierwsze miejsce z Olimpią Grudziądz. Stawką tej rywalizacji była szansa gry w barażu o ,,nową” II ligę, co się Zawiszy uznało. Był to zatem dla niebiesko-czarnych sezon przełomowy, bowiem dał powrót na szczebel rozgrywek centralnych.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 06.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 245

- stwierzone zgony - 2

- liczba osób hospitalizowanych – 197

- liczba osób w kwarantannie – 13042

- liczba osób objętych nadzorem – 829

- liczba pobranych próbek – 4502

 

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów