Jesteś tutaj: HomeSportGodziny dzielą nas do ,,Tyczki na Wyspie”

Godziny dzielą nas do ,,Tyczki na Wyspie”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport poniedziałek, 10 czerwiec 2019 16:59
Godziny dzielą nas do ,,Tyczki na Wyspie” Fot: Paweł Skraba

Od konkursu skoku o tyczce rozpocznie się I Memoriał Ireny Szewińskiej, zawody nie odbędą się jednak na stadionie, ale w dość nietypowej scenerii Wyspy Młyńskiej. Jest to próba wyjścia z lekką atletyką do mieszkańców, do miejsc często uczęszczanych przez ludzie.

Zawody na Wyspie Młyńskiej będą przy okazji reklamować I Memoriał Ireny Szewińskiej. Drugi dzień zmagań w 12 konkurencjach odbędzie się w środę na stadionie Zawiszy.

 

Jutro na Wyspie Młyńskiej zobaczymy przede wszystkim pojedynek dwóch doskonałych polskich piłkarzy, związanego z Zawiszą Pawła Wojciechowskiego z Piotrem Liskiem. W tym roku na halowych Mistrzostwach Świata w Glasgow Wojciechowski z Liskiem zdominowali konkurs, tytuł mistrzowski przypadł Pawłowi Wojciechowskiemu. Zapewne jutro również zobaczymy ciekawą rywalizację tych zawodników.

 

– Gdy tylko dowiedziałem się, że będzie taka impreza, od razu chciałem w niej wystąpić. Super, że te zawody odbędą się w tak pięknej scenerii Wyspy Młyńskiej w Bydgoszczy. Z pewnością to będzie doskonała okazja do zainteresowania lekkoatletyką ludzi, którzy sami nie przyszliby na stadion – mówi Piotr Lisek.

 

Na Wyspie Młyńskiej zobaczymy także zawodników zagranicznych: Brazylijczyka Augusto Dutre, Izraelczyka Leva Skorisha, Chorwata Ivana Horvata oraz Filipińczyka Ernesta Obiena.


Zawody na Wyspie Młyńskiej rozpoczną się o godzinie 18:00.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy