Jesteś tutaj: HomeSportZawisza nie dał szans Łokietkowi Brześć Kujawski

Zawisza nie dał szans Łokietkowi Brześć Kujawski

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport środa, 17 lipiec 2019 20:52

W drugim meczu sparingowym, w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 Zawisza podejmował przy ulicy Gdańskiej V-ligowy Łokietek Brześć Kujawski. Różnica klas była widoczna na boisku, bowiem niebiesko-czarni rozgromili gości.

Zawisza ten mecz wygrał w stosunku 7:1 (4:1). Bramki dla niebiesko-czarnych zdobywali: po dwie Patryk Straszewski i Patryk Kozłowski; Natan Zniszczol, Korneliusz Sochań. Jedną z bramek zdobył testowany przez trenera Łukomskiego piłkarz.

 

W sobotę Zawisza w meczu sparingowym podejmie IV ligowego Jezioraka Iława (z grupy warmińsko-mazurskiej). W pierwszym meczu sparingowym, w ostatnią sobotę Zawisza przegrał w Brodnicy z miejscową Spartą 3:1. Sparta będzie rywalem Zawiszy w walce o III ligę.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy