Jesteś tutaj: HomeSportW 11 kolejce IV ligi liderzy nie zawiedli – derby dla Zawiszy

W 11 kolejce IV ligi liderzy nie zawiedli – derby dla Zawiszy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 11 październik 2020 11:44

Sportis Łochowo, Zawisza Bydgoszcz, Włocłavia Włocławek i Lider Włocławek, zespoły z czołówki tabeli w 11 kolejce bez większych kłopotów zdobyli po 3 punkty. W meczu derbowym Zawisza Bydgoszcz podejmował BKS Bydgoszcz.

Dla niebiesko-czarnych był to na pewno ważny mecz, bowiem dwa tygodnie BKS wyeliminował Zawiszę z rozgrywek okręgowego pucharu. W sobotę dominacja Zawiszy była wyraźna, a mecz zakończył się wynikiem 4:1.

Sportis Łochowo podejmował natomiast Unię Gniewkowo – już w 3 minucie goście niespodziewanie zdobyli prowadzenie. W 26 minucie Denis Janu doprowadził do wyrównania, a 45 minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Mariusz Miłek. W drugiej połowie Sportis podwyższył prowadzenie do 3:1. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego meczu.

Lider Włocławek również w stosunku 3:1 pokonał Legie Chełmża. Wda Świecie wysoko uległa u siebie Włocłavi Włocławek 1:6.

Włocłavia ma na swoim koncie 25 punktów, ale rozegrany jeden mecz więcej od: Lidera, Sportisu i Zawiszy. - te zespoły mają natomiast po 23 punkty.

Za dwa tygodnie rozpocząć powinna się decydująca faza – najpierw Sportis podejmie Włocłavię (24-25 października), tydzień później Sportis zmierzy się z Zawiszą, a w kolejnym tygodniu Wlocłavia zmierzy się z Zawiszą.