Jesteś tutaj: HomeSportEpidemia coraz bardziej reorganizuje rozgrywki piłkarskie

Epidemia coraz bardziej reorganizuje rozgrywki piłkarskie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 08 listopad 2020 13:28

Po rozegranych w weekend meczach 15 kolejki IV ligi nowym liderem został Lider Włocławek, dzięki pokonaniu wysoko 6:0 Wdy Świecie. Tyle samo punktów ma też jednak Zawisza oraz jeden punkt mniej Włocłavia – to właśnie pojedynek Zawiszy z Włocłavią miał być hitem tej kolejki. Ten mecze zostanie rozegrany jednak w innym terminie, z powodu stwierdzenia COVID-19 we włocławskim klubie.

15 kolejka pod tym względem mimo wszystko wydaje się szczęśliwa, bowiem przeniesiono jedynie trzy mecze. Kolejne wcześniej były to 4 mecze, a z kolejki rozgrywanej 24 i 25 października aż 5 meczów. Mecze tamtej kolejki mają być rozegrane – jeżeli nie dojdzie do ryzyk epidemicznych, w najbliższą środę 11 listopada. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Lidera z BKS Bydgoszcz.

 

W bieżącej kolejce Sportis Łochowo wygrał wysoko na wyjeździe 0:6 z Kujawiakiem Kowal. Po porażce z Włocłavią i Zawiszą Sportis spadł na 4 lokatę. Za tydzień Sportis podejmie w meczu na szczycie Lidera Włocławek.

 

W tym roku – 21-22 listopada, na zakończenie piłkarskiej jesieni czeka nas jeszcze starcie Lidera Włocławek z Zawiszą Bydgoszcz. Derby Włocławka pomiędzy Liderem i Włocłavią rozegrane zostaną już wiosną.

 

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.